خبر

سفر به کویر
برای رفتن به کویر رعایت نکات زیر مفید است:
1- مشاهده آب و هوا که ابتدا باید از وضع آب و هوای محل اقامتمطلع باشیم مثلا اگر در فصل بهار به کویر سفر میکنیم دمای میانگین روز و شب را بدانیم تا لباس مناسب بپوشیم و مراقب بارانهای بهاری ناگهانی باشیم.
2-سوخت کافی به همراه داشته باشیم.
3- همراه داشتن غذای مورد نیاز و آب که با آبلیمو مخلوط شده باشد.
4- طناب و زاپاس سالم همیشه به همراه داشته باشید.
5-گوشی همراهتان شارژ کامل داشته باشد و اگر پاوربانک هم توانستید در خودرو داشته باشید.
6- در هر مکانی از آنتن دهی گوشی همراه اطمینان حاصل کنید و از ماندن در مکانهای ناشناخته در هنگام شب حذر کنید.
: 72 - : 1398/02/29 - : 135
رصد آسمان

با هماهنگی های صورت گرفته گروهها و تورهای مسافرتی که مایل به برگزاری برنامه آسمان شب و رصد آن با تلسکوپ باشند می توانند جهت هماهنگی با بخش توسعه بازار مجتمع تماس حاصل کرده و برای گردشگران یا مسافران خود این برنامه زیبا و علمی را برگزار کنند.

: 56 - : 1397/11/13 - : 332
چتربال سواری (پاراگلایدر) در کمپ احمد

با مساعدتهای جناب سرمدیان ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل و جناب مهندس عبدالله زاده، پروژه اجرای چتربال سواری (پاراگلایدر) در مجتمع گردشگری ستاره شبهای کویر در تاریخ جمعه 12 بهمن ماه 1397 همزمان با آغاز دهه فجر شروع گردید.

: 55 - : 1397/11/13 - : 337
استخر

با مذاکراتی که با مجموعه استخر صدف در شهر آران و بیدگل انجام شد،امکان استفاده گردشگران و پرسنل مجتمع با تخفیف ویژه از این مجموعه مجهز فراهم گردیده است.

: 51 - : 1397/10/25 - : 329
نشست مسوولان و فعالان گردشگری آران و بیدگل

به گزارش کانال روزنامه نسل فردای آران و بیدگل، مهندس عباس مسلمی نژاد در نشست مشترک مسوولان و فعالان گردشگری آران و بیدگل اظهار داشت: گردشگری در مدل آران و بیدگلی آن به لحاظ وسعت توجه گردشگران داخلی و خارجی به مدیریتی واحد در توان یک فرمانداری مستقل گردشگری نیاز دارد تا در سایه همدلی و صبر و پیگیری و برنامه ریزی همه جانبه به نحو شایسته و در خور شان مردم میهمان نواز این خطه از میهمانان ارجمند داخلی و خارجی به نحو شایسته و بایسته پذیرایی کند.

: 23 - : 1397/10/02 - : 519